HomeGy.I.K.RegisztrációBelépés
FONTOS INFORMÁCIÓK! ● Amennyiben e futó szöveget gyorsnak tartod, az "egérrel" rámutatva meg tudod állítani mindaddig, amíg a szöveg fölött tartod. ● Ha a fórumon elnyeri a tetszésed valamilyen sztori, tevékenység, kép vagy bármilyen beírás, a poszt jobb oldalán lévő +/- jelekkel tudod a tetszésed kifejezni. ● Ezek a tetszésnyilvánítások név nélkül zajlanak ugyan, de a profilodban látható, mennyi pozitív, illetőleg negatív voksot adtál le társaidra. ● A "Köszönöm" gombot is használhatjátok bátran - nem sértődünk meg! Very Happy ● A fórumon minden cselekvésért (a napi belépésért is egyszeri) pontokat/hírnévpontokat kapsz - ha a társaid posztjait pontozod, barátlistádhoz hozzáadsz valakit és ő elfogad, azért is. ● A profilodban tehát barátlistát is létrehozhatsz, és nyilvános üzeneteket is küldhetsz a fórumozók profiljára - ezekért is mind-mind pontok járnak. ● Magánjellegű üzenetekre használd a privát üzenetküldést. ● Chat-szerű csevegéshez használd a fórumindex alján lévő chatet. ●
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Keresés

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Tatabánya
Szomb. Márc. 10 2012, 06:48 by Romy

» Solt
Hétf. Márc. 05 2012, 20:32 by Romy

» Budapest
Hétf. Márc. 05 2012, 02:21 by vacakvari

» Fejér megye
Vas. Márc. 04 2012, 09:37 by boglaaar

» Csevegő
Vas. Márc. 04 2012, 08:52 by boglaaar

» Édes és/vagy humoros sztorik
Szomb. Márc. 03 2012, 20:45 by Romy

» Gazdikereső kutyikák
Pént. Márc. 02 2012, 23:57 by eva56

» Vegyes
Vas. Feb. 12 2012, 23:06 by Romy

» Zala megye
Vas. Jan. 22 2012, 07:10 by Romy

» Veszprém megye
Vas. Jan. 22 2012, 07:10 by Romy

Top posters
Romy (42)

boglaaar (16)

rfonix (6)

Nada (2)

Nagy András (2)

Nagyné Éva (1)

eva56 (1)

vacakvari (1)

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (10 fő) Hétf. Jan. 23 2012, 19:43-kor volt itt.
Társoldalak
Social bookmarking
Social bookmarking Digg  Social bookmarking Delicious  Social bookmarking Reddit  Social bookmarking Stumbleupon  Social bookmarking Slashdot  Social bookmarking Yahoo  Social bookmarking Google  Social bookmarking Blinklist  Social bookmarking Blogmarks  Social bookmarking Technorati  

Bookmark and share the address of Cicamentés - Gazdikereső Fórum on your social bookmarking website
Copyright
Design copyright:
R-Pictures, Romy Works
All rights reserved!
Minden jog fenntartva!

Share | 

Édes és/vagy humoros sztorik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Romy
Admin
Admin

Female Mérleg

Hozzászólás : 42
Város : Budapest
Pont : 140
Hírnévpont : 5
Regisztráció : 2012. Jan. 20.
Kedvenc állatka : Macsek
Cicát keres / kínál : Fórumot szerkeszt :D

TémanyitásTárgy: Re: Édes és/vagy humoros sztorik   Szomb. Márc. 03 2012, 20:45

A csoportunkból ollóztam - név nélkül illesztem be...

"Lehet egy kérdésem? Bandi cicámat még nem hallottam nyávogni, viszont már többször is ugatott!!!!! Mosoly 2 éves múlt. Egyedüli szobacica, csak a tesóm kutyájával szokott játszani, lehet azért ugat? Nemrég ráléptem véletlenül a kis lábára és akkor ugatott. De, olyan kis cicás hangon. Mosoly Ez normális, vagy valami baj van vele? Ti már tapasztaltatok ilyet? Minden egyéb megnyílvánulása amúgy cicás. Mosoly"

-----------------------------------------------------------------------------
Most rogytam magam alá! Rég zokogtam ekkorát a röhögéstől! Piszkosul vizuális alkat vagyok, egyszerre láttam és hallottam is az édes, bársonytalpú kis barkatappancs bestiát, ahogy "vadul csahol", mint egy kopó! BESZA-BEHUUUU!!! I love you Very Happy cheers lol!

Az én Lalitám pedig nem fúj, hanem szabályosan köpköd! What a Face
Asszem, mindkettőnk cice szoftverhibás... albino Very Happy

Vissza az elejére Go down
Romy
Admin
Admin

Female Mérleg

Cicát keres / kínál : Fórumot szerkeszt :D

TémanyitásTárgy: Re: Édes és/vagy humoros sztorik   Csüt. Márc. 01 2012, 05:55

Saját történeteim...

...Most tetőtől-talpig vízben úszom: még a szempilláimról is víz csöpög, baszics! Előástam a csatabárdot: harcra készülök. A harci dísz már rajtam van: piros csíkok lepik el a testem. Nem, nem rúzzsal készült: karomnyomok!!! Aki nem tudja, milyen ízű a sampon, még sosem fürdetett meg egy macskát... pláne nem hármat (gyúrunk, vazze?!)! Lisa cicám egyenesen Petőfinek képzeli magát: mint őőőrült, 'ki letépte láncát, vágtatott Lisa a konyhán át... és visszapattant az ajtóról. Most úszik a lakás: mindenből habos víz csöpög. Hurrá, nem kell a függönyöket beáztatni... már áznak!!! Most megyek pucoválni. Takarítok... az őrület határát súrolom! Meg szaladgálok is még egy keveset: macskát kergetek. Hármat. Fel a fejjel! Jó magasra: három macska fölé!!! De hát bizakodjunk, kérem. Mondottam, ember: küzdj és bízva bízzál... és macskát űzz, hogy el ne hízzál!

--------------------------------------------------------

Sok évvel ezelőtt egy édes cicám mindig velem pancsolt. Ha véletlen kizártam a fürdőből, amikor tisztálkodni mentem, kiverte a palávert. Sértettsége teljes tudatában addig-addig toporzékolt az ajtó előtt prüszkölve, tépve-szaggatva a fürdőszobaajtót, amíg be nem eresztettem. Ott aztán - mint aki jól végezte dolgát - belemászott az ölemben lévő "kisvízbe", és elégedetten összegömbölyödött. Mosoly
Macskát persze nem kell fürdetni, rendkívül tiszta kisbogár, fürdeti magát eleget. Nos, őt KELLETT!!! Kiharcolta. Heti egy cicasamponos pancsi megvolt a mosdóban, napi samponmentes az ölemben.
A férjem sóvár irigységgel próbálta egyszer megfürdetni. Nem kellett volna... Egyből lett egy "halszálka mintás kesztyűje"... Very Happy

--------------------------------------------------------

Hypós vízben áztattam ágyneműket a kádban, amikor egyszercsak Lalitám lendületből, nagyot csobbanva beleugrott - nem tudta, hogy most épp nem üres. Pár helyiséggel távolabbról meghallottam a csobbanást. Azonnal reagáltam rá, egyből értettem, mi a szitu. Halálordítással, totális pánikkal vetődtem utána. Szerencsére Lalitám is annyira megijedt a vizes kalandtól és a szokatlan reakciómtól, hogy nem menekült át a fél házon, hogy jól elbújjon és lenyalogassa magáról a sz@rt... izé... szert. Sikerült egyből elkapnom, és minden ízemben remegve nyomtam is a mosdónál a csap alá. Először jó hideg volt a víz szegénykémnek, de baromira az érdekelt a legkevésbé. Jó alaposan átmostam folyékony szapppannal (jelen helyzetben az sem izgatott, hogy nem cicasampon, csak hypo ne maradjon rajta!), aztán többszörös átöblítés tiszta vízzel. Lalitám a mosdóban rázubogó víz alatt ordított, LouLou cicám a lábamnál ordított és cibálta a ruhám, hogy engedjem el Lalita babát, "ne bántsam", Pamacsom a zuhanykabinból ordított, én meg szegény Lalitámmal ordítottam, hogy ugyan húzza már ki az összes tetves-éles kis tüskéjét a nyomorult, szétmarcangolt húsomból. Az össznépi közös ordibálás után aztán lenyugodva próbáltuk mindannyian abbahagyni a remegést. Jó tanulópénz volt! Azóta semmit sem hagyok a kádban őrizetlenül - még magamat sem... Very Happy

(by Romy)

Vissza az elejére Go down
Romy
Admin
Admin

Female Mérleg