Cicamentés - Gazdikereső Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
FONTOS INFORMÁCIÓK! ● Amennyiben e futó szöveget gyorsnak tartod, az "egérrel" rámutatva meg tudod állítani mindaddig, amíg a szöveg fölött tartod. ● Ha a fórumon elnyeri a tetszésed valamilyen sztori, tevékenység, kép vagy bármilyen beírás, a poszt jobb oldalán lévő +/- jelekkel tudod a tetszésed kifejezni. ● Ezek a tetszésnyilvánítások név nélkül zajlanak ugyan, de a profilodban látható, mennyi pozitív, illetőleg negatív voksot adtál le társaidra. ● A "Köszönöm" gombot is használhatjátok bátran - nem sértődünk meg! Very Happy ● A fórumon minden cselekvésért (a napi belépésért is egyszeri) pontokat/hírnévpontokat kapsz - ha a társaid posztjait pontozod, barátlistádhoz hozzáadsz valakit és ő elfogad, azért is. ● A profilodban tehát barátlistát is létrehozhatsz, és nyilvános üzeneteket is küldhetsz a fórumozók profiljára - ezekért is mind-mind pontok járnak. ● Magánjellegű üzenetekre használd a privát üzenetküldést. ● Chat-szerű csevegéshez használd a fórumindex alján lévő chatet. ●
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
Legutóbbi témák
» Tatabánya
Édes és/vagy humoros sztorik Icon_m10Szomb. Márc. 10 2012, 06:48 by Romy

» Solt
Édes és/vagy humoros sztorik Icon_m10Hétf. Márc. 05 2012, 20:32 by Romy

» Budapest
Édes és/vagy humoros sztorik Icon_m10Hétf. Márc. 05 2012, 02:21 by vacakvari

» Fejér megye
Édes és/vagy humoros sztorik Icon_m10Vas. Márc. 04 2012, 09:37 by boglaaar

» Csevegő
Édes és/vagy humoros sztorik Icon_m10Vas. Márc. 04 2012, 08:52 by boglaaar

» Édes és/vagy humoros sztorik
Édes és/vagy humoros sztorik Icon_m10Szomb. Márc. 03 2012, 20:45 by Romy

» Gazdikereső kutyikák
Édes és/vagy humoros sztorik Icon_m10Pént. Márc. 02 2012, 23:57 by eva56

» Vegyes
Édes és/vagy humoros sztorik Icon_m10Vas. Feb. 12 2012, 23:06 by Romy

» Zala megye
Édes és/vagy humoros sztorik Icon_m10Vas. Jan. 22 2012, 07:10 by Romy

» Veszprém megye
Édes és/vagy humoros sztorik Icon_m10Vas. Jan. 22 2012, 07:10 by Romy

Top posters
Romy (42)
Édes és/vagy humoros sztorik Sz_bal11Édes és/vagy humoros sztorik Sz_koz11Édes és/vagy humoros sztorik Sz_job11 
boglaaar (16)
Édes és/vagy humoros sztorik Sz_bal11Édes és/vagy humoros sztorik Sz_koz11Édes és/vagy humoros sztorik Sz_job11 
rfonix (6)
Édes és/vagy humoros sztorik Sz_bal11Édes és/vagy humoros sztorik Sz_koz11Édes és/vagy humoros sztorik Sz_job11 
Nada (2)
Édes és/vagy humoros sztorik Sz_bal11Édes és/vagy humoros sztorik Sz_koz11Édes és/vagy humoros sztorik Sz_job11 
Nagy András (2)
Édes és/vagy humoros sztorik Sz_bal11Édes és/vagy humoros sztorik Sz_koz11Édes és/vagy humoros sztorik Sz_job11 
Nagyné Éva (1)
Édes és/vagy humoros sztorik Sz_bal11Édes és/vagy humoros sztorik Sz_koz11Édes és/vagy humoros sztorik Sz_job11 
eva56 (1)
Édes és/vagy humoros sztorik Sz_bal11Édes és/vagy humoros sztorik Sz_koz11Édes és/vagy humoros sztorik Sz_job11 
vacakvari (1)
Édes és/vagy humoros sztorik Sz_bal11Édes és/vagy humoros sztorik Sz_koz11Édes és/vagy humoros sztorik Sz_job11 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Pént. Szept. 22 2023, 09:59-kor volt itt.
Társoldalak
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Édes és/vagy humoros sztorik Fb_iko10 Édes és/vagy humoros sztorik Iwiw_i10

Bookmark and share the address of Cicamentés - Gazdikereső Fórum on your social bookmarking website
Copyright
Design copyright:
R-Pictures, Romy Works
All rights reserved!
Minden jog fenntartva!

 

 Édes és/vagy humoros sztorik

Go down 
SzerzőÜzenet
Romy
Admin
Admin
Romy


nő Mérleg

Hozzászólás : 42
Város : Budapest
Pont : 140
Hírnévpont : 5
Regisztráció : 2012. Jan. 20.
Kedvenc állatka : Macsek
Cicát keres / kínál : Fórumot szerkeszt :D

Édes és/vagy humoros sztorik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Édes és/vagy humoros sztorik   Édes és/vagy humoros sztorik Icon_m10Szomb. Márc. 03 2012, 20:45

A csoportunkból ollóztam - név nélkül illesztem be...

"Lehet egy kérdésem? Bandi cicámat még nem hallottam nyávogni, viszont már többször is ugatott!!!!! Mosoly 2 éves múlt. Egyedüli szobacica, csak a tesóm kutyájával szokott játszani, lehet azért ugat? Nemrég ráléptem véletlenül a kis lábára és akkor ugatott. De, olyan kis cicás hangon. Mosoly Ez normális, vagy valami baj van vele? Ti már tapasztaltatok ilyet? Minden egyéb megnyílvánulása amúgy cicás. Mosoly"

-----------------------------------------------------------------------------
Most rogytam magam alá! Rég zokogtam ekkorát a röhögéstől! Piszkosul vizuális alkat vagyok, egyszerre láttam és hallottam is az édes, bársonytalpú kis barkatappancs bestiát, ahogy "vadul csahol", mint egy kopó! BESZA-BEHUUUU!!! I love you Very Happy cheers lol!

Az én Lalitám pedig nem fúj, hanem szabályosan köpköd! What a Face
Asszem, mindkettőnk cice szoftverhibás... albino Very Happy

Vissza az elejére Go down
Romy
Admin
Admin
Romy


nő Mérleg

Hozzászólás : 42
Város : Budapest
Pont : 140
Hírnévpont : 5
Regisztráció : 2012. Jan. 20.
Kedvenc állatka : Macsek
Cicát keres / kínál : Fórumot szerkeszt :D

Édes és/vagy humoros sztorik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Édes és/vagy humoros sztorik   Édes és/vagy humoros sztorik Icon_m10Csüt. Márc. 01 2012, 05:55

Saját történeteim...

...Most tetőtől-talpig vízben úszom: még a szempilláimról is víz csöpög, baszics! Előástam a csatabárdot: harcra készülök. A harci dísz már rajtam van: piros csíkok lepik el a testem. Nem, nem rúzzsal készült: karomnyomok!!! Aki nem tudja, milyen ízű a sampon, még sosem fürdetett meg egy macskát... pláne nem hármat (gyúrunk, vazze?!)! Lisa cicám egyenesen Petőfinek képzeli magát: mint őőőrült, 'ki letépte láncát, vágtatott Lisa a konyhán át... és visszapattant az ajtóról. Most úszik a lakás: mindenből habos víz csöpög. Hurrá, nem kell a függönyöket beáztatni... már áznak!!! Most megyek pucoválni. Takarítok... az őrület határát súrolom! Meg szaladgálok is még egy keveset: macskát kergetek. Hármat. Fel a fejjel! Jó magasra: három macska fölé!!! De hát bizakodjunk, kérem. Mondottam, ember: küzdj és bízva bízzál... és macskát űzz, hogy el ne hízzál!

--------------------------------------------------------

Sok évvel ezelőtt egy édes cicám mindig velem pancsolt. Ha véletlen kizártam a fürdőből, amikor tisztálkodni mentem, kiverte a palávert. Sértettsége teljes tudatában addig-addig toporzékolt az ajtó előtt prüszkölve, tépve-szaggatva a fürdőszobaajtót, amíg be nem eresztettem. Ott aztán - mint aki jól végezte dolgát - belemászott az ölemben lévő "kisvízbe", és elégedetten összegömbölyödött. Mosoly
Macskát persze nem kell fürdetni, rendkívül tiszta kisbogár, fürdeti magát eleget. Nos, őt KELLETT!!! Kiharcolta. Heti egy cicasamponos pancsi megvolt a mosdóban, napi samponmentes az ölemben.
A férjem sóvár irigységgel próbálta egyszer megfürdetni. Nem kellett volna... Egyből lett egy "halszálka mintás kesztyűje"... Very Happy

--------------------------------------------------------

Hypós vízben áztattam ágyneműket a kádban, amikor egyszercsak Lalitám lendületből, nagyot csobbanva beleugrott - nem tudta, hogy most épp nem üres. Pár helyiséggel távolabbról meghallottam a csobbanást. Azonnal reagáltam rá, egyből értettem, mi a szitu. Halálordítással, totális pánikkal vetődtem utána. Szerencsére Lalitám is annyira megijedt a vizes kalandtól és a szokatlan reakciómtól, hogy nem menekült át a fél házon, hogy jól elbújjon és lenyalogassa magáról a sz@rt... izé... szert. Sikerült egyből elkapnom, és minden ízemben remegve nyomtam is a mosdónál a csap alá. Először jó hideg volt a víz szegénykémnek, de baromira az érdekelt a legkevésbé. Jó alaposan átmostam folyékony szapppannal (jelen helyzetben az sem izgatott, hogy nem cicasampon, csak hypo ne maradjon rajta!), aztán többszörös átöblítés tiszta vízzel. Lalitám a mosdóban rázubogó víz alatt ordított, LouLou cicám a lábamnál ordított és cibálta a ruhám, hogy engedjem el Lalita babát, "ne bántsam", Pamacsom a zuhanykabinból ordított, én meg szegény Lalitámmal ordítottam, hogy ugyan húzza már ki az összes tetves-éles kis tüskéjét a nyomorult, szétmarcangolt húsomból. Az össznépi közös ordibálás után aztán lenyugodva próbáltuk mindannyian abbahagyni a remegést. Jó tanulópénz volt! Azóta semmit sem hagyok a kádban őrizetlenül - még magamat sem... Very Happy

(by Romy)
Vissza az elejére Go down
Romy
Admin
Admin
Romy


nő Mérleg

Hozzászólás : 42
Város : Budapest
Pont : 140
Hírnévpont : 5
Regisztráció : 2012. Jan. 20.
Kedvenc állatka : Macsek
Cicát keres / kínál : Fórumot szerkeszt :D

Édes és/vagy humoros sztorik Empty
TémanyitásTárgy: Édes és/vagy humoros sztorik   Édes és/vagy humoros sztorik Icon_m10Vas. Jan. 22 2012, 09:55

Ne fogd vissza magad: rázd meg a velőt bennünk! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Édes és/vagy humoros sztorik Empty
TémanyitásTárgy: Re: Édes és/vagy humoros sztorik   Édes és/vagy humoros sztorik Icon_m10

Vissza az elejére Go down
 
Édes és/vagy humoros sztorik
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Cicamentés - Gazdikereső Fórum :: Vidám sztorik-
Ugrás: